Wyślij wiadomość
aboutus
Linia produkcyjna

Jedna najnowocześniejsza europejska maszyna do spunalce, fpięć maszyn igłowych i jedna maszyna przepuszczająca powietrze

pozwalają nam na produkcję najwyższej jakości włókniny jumbo roll do własnych produktów i sprzedaży.

 

Dzięki dobrej kontroli jakości i dostaw dużych rolek z włókniny, grupa przekształca tkaniny utkane i igłowane w chusteczki higieniczne i domowe.Grupa posiada najbardziej zaawansowane maszyny i urządzenia do wycierania, w tym warsztat bezpyłowy.

Golden Starry Environmental Products (Shenzhen) Co., Ltd. Golden Starry Environmental Products (Shenzhen) Co., Ltd. Golden Starry Environmental Products (Shenzhen) Co., Ltd. Golden Starry Environmental Products (Shenzhen) Co., Ltd. Golden Starry Environmental Products (Shenzhen) Co., Ltd.
Europejska maszyna do spunlace Warsztat chusteczek nawilżanych Warsztat rękawic do mycia ultradźwiękowego Skoncentrowany płyn Paralle Spunlace Machine w naszej fabryce shixing
OEM / ODM

Grupa jest jednym z największych producentów chusteczek i materiałów medycznych Private Label / OEM w Guangdong w Chinach. Z ponad 30-letnią historią na rynku, jesteśmy najbardziej niezawodnymi dostawcami na rynku.

R & D

Zrównoważony rozwój to klucz do przyszłości każdej firmy.

 

Staramy się przeprowadzać badania produktów, aby móc dogonić rynek i sprostać nowym wymaganiom klientów.

 

Dzięki nowo wybudowanemu centrum technicznemu będziemy nadal zatrudniać utalentowanych techników z instytucji i rynków, aby powiększyć nasz zespół badawczo-rozwojowy.

Szczegóły kontaktu